Małe przedsiębiorstwa, sklepy i hurtownie potrzebują specjalnych programów komputerowych, które znacznie ułatwiają funkcjonowanie firmy. Umożliwiają one trzymanie wszelkich danych przedsiębiorstwa w jednym miejscu i sterowanie nimi z poziomu administratora komputera. Oferujemy wdrażanie doskonałego systemu Subiekt GT, opracowanego specjalnie dla niewielkich przedsiębiorstw, sklepów, hurtowni, wspomagającego sprzedaż.

Zalety, jakie posiada Subiekt GT z pewnością doceni każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z prowadzeniem sklepu. Posiada on przede wszystkim możliwość prowadzenia kartoteki towarów oraz opakowań kaucyjnych, ale także usług. Dzięki niemu możliwe jest płacenie w sklepie kartą kredytową bądź kredytowanie płatności, lub dokonywanie przedpłaty. Subiekt GT umożliwia obsługę rachunków bankowych, łącznie z operacjami wpłat i wypłat oraz transferów. Ten system komputerowy usprawnia pracę całego sklepu, ułatwia funkcjonowanie jego pracownikom, a także daje szerokie możliwości współpracy kontrahentów z firmą, ułatwiając im wiele transakcji.

Subiekt GT posiada w sobie wszystko, co jest konieczne do prowadzenia sklepu, a nawet dużo więcej. Przede wszystkim, ma rozbudowane połączenia z kasami fiskalnymi, urządzeniami wagowymi, skanerami kodów kreskowych, możliwe jest korzystanie z niego z poziomu jednego lub sieci komputerów. Zintegrowany jest z innymi programami przydatnymi przy prowadzeniu firmy takimi jak Rachmistrz do prowadzenia księgowości i ksiąg przychodów oraz rozchodów, czy Gestor GT, czyli programem zarządzania relacjami z klientem.

Ogólnie, program przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy mają dość obsługi klasycznej kasy fiskalnej, wagi niezintegrowanej z komputerem, czy opasłych notatników, w których notowane są wszelkie kwestie dotyczące prowadzenia przedsiębiorstwa. To system idealny dla tych, którzy chcą piąć się wyżej i zdobywać więcej dzięki szerokim możliwościom zarządzania systemami sklepowymi. Jesteśmy po to, by pomóc takim ambitnym osobom osiągnąć swój cel, dlatego oferujemy nowoczesne procesy szybkiego i skutecznego wdrażania systemu Subiekt GT do sklepów i hurtowni, by można było jak najszybciej korzystać z nich i osiągać sukces handlowy za sukcesem.